aaa! mam problem z kupionym biletem!

Czasem przydarza się, że po wpisaniu biletu ukaże się Twoim oczom taki widok:

2fa

aaa! właśnie to mi się wyświetliło - co teraz zrobić?

Po paru chwilach znajdziesz w swojej skrzynce mailowej poniższą wiadomość. Sprawdź proszę folder SPAM i jemu podobne. Wiadomość jest wysyłana na adres mailowy podany przez Ciebie podczas kupowania biletu.

2famail

Na końcu wiadomości, w miejscu zaznaczonym strzałkami, znajduje się kod zmieniający urządzenie. Składa się z 10 znaków (0-9 oraz a-f). Właśnie ten kod należy wkleić w kroku opisanym w poprzednim akapicie.

to jeszcze raz po kolei - co i gdzie wpisać?

Jeżeli chcesz korzystać z serwisu howgh.pl i Twój bilet nie jest zapisany w plikach cookies przeglądarki, wykonaj po kolei czynności opisane tutaj.

na co to komu? komu to potrzebne?

To zabezpieczenie ma na celu utrudnić korzystanie z tego samego biletu przez wiele osób. No bo popatrz na to tak…

Nagranie wszystkich filmów zajęło mi cztery lata. Chciałbym zatem otrzymać zapłatę za moją pracę. Ceny biletów są moim zdaniem osiągalne dla przeważającej części populacji, dlatego nalegam, aby każdy użytkownik kupił swój własny bilet i nie współdzielił go z nikim innym. Jeżeli chcesz skorzystać z biletu na innym urządzeniu niż to, z którego nastąpiła płatność, to jest to możliwe. Wystarczy tylko przejść procedurę zmieniającą urządzenie opisaną tutaj.

#howgh
To pisałem ja
Manitou