dobro powraca, czyli o szlachetności 🎁

Moja inspiracja 🎭 do tworzenia serwisu howgh.pl czerpie z wielu źródeł 🏞️. O jednym z nich, wywodzącym się z przestrzeni internetowej 🌐, napiszę.

„Warto wierzyć, że dobro powraca”

📕 Michał Szafrański, Zaufanie czyli waluta przyszłości (ZcWP)

Michał Szafrański to autor bloga 📜 (jakoszczedzacpieniadze.pl), podcastu 🎙️ (WNOP) oraz książek 📚 (Finansowy ninja, ZcWP). Otworzył oczy niedowiarkom, pokazując, że można odnieść sukces komercyjny 💰 w oparciu o uczciwe i rzetelne relacje z ludźmi, transparentność podejmowanych działań oraz wysoki poziom merytoryczny tworzonych treści 📈. Historia jego firmy, opisana w ZcWP, jest bogatą kopalnią ⛏️ doświadczeń. Chciałbym, aby były one gwiazdą morza 🌟 dla tego serwisu.

Jestem z pokolenia internetu 🌐. Zatem także tu, w internecie, są moi mentorzy 🧙‍♂️. Idąc w ślad za Michałem Szafrańskim i Radkiem Kotarskim (wydawnictwo Altenberg), chciałbym, aby każdy Twój zakup pozostawił po sobie dobro 🤗.

Szlachetna Paczka 🎁

7% ceny netto każdego sprzedanego biletu 🎫

trafi do Szlachetnej Paczki 🎁

Dlaczego akurat Szlachetna Paczka 🎁? W mojej ocenie pomaga ona w duchu chrześcijańskim i robi to mądrze 💡.

Szlachetna Paczka 🎁 wspiera osoby w trudnej sytuacji bytowej, cierpiących z powodu choroby, kalectwa lub samotności, a także dotkniętych przez nieszczęśliwe zdarzenia losowe 👨‍👩‍👧‍👦. Niosąc pomoc materialną, Szlachetna Paczka 🎁 dba również o budowanie w ludziach postaw aktywności życiowej, zaradności, przezwyciężania problemów 🦸‍♂️.

„Mądra pomoc to taka, dzięki której ludzie sami radzą sobie w życiu. Głupia prowadzi do tego, że ludziom się nie chce.” – szlachetnapaczka.pl/o-paczce

To pisałem ja, Manitou
#howgh